logo
facebook   googleplus

facebook   googleplus

Dentysta Stomatolog – Oleśnica

uśmiech pacjentów JEST
NASZYM największym sukcesem

 

Gabinet stomatologiczny w Oleśnicy


Stomatolog Oleśnica

Stomatologia, chirurgia, protetyka


Chcąc zagwarantować naszym pacjentom wysoką jakość usług, wdrażamy w naszej praktyce osiągnięcia współczesnej stomatologii.

Oferujemy szeroki wachlarz usług – od stomatologii zachowawczej, przez stomatologię estetyczną, po chirurgię stomatologiczną i protetykę.

Zapewniamy naszym Pacjentom pełnozakresową diagnostykę, zajmujemy się leczeniem pod mikroskopem, w tym leczeniem kanałowym pod mikroskopem, wykonujemy skomplikowane zabiegi chirurgiczne, podejmujemy się wszczepiania implantów zębowych.Dentysta Oleśnica


Witamy na stronie gabinetu stomatologii mikroskopowej!

Nasza klinika stomatologiczno-chirurgiczna mieści się w Oleśnicy, a została założona przez stomatologów z wieloletnim doświadczeniem – Hannę Żeglińską-Ozimek oraz Dawida Ozimka. Jest to w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny, którego pacjenci mogą korzystać z najnowszych osiągnięć stomatologii.

Dla dentystów, przyjmujących w naszej praktyce, stomatologia jest prawdziwą pasją. Od wielu lat systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, kursach, sympozjach.Chirurg stomatolog Oleśnica

 

Korzystamy ze sprzętu i aparatury najnowszej generacji, co pozwala skrócić czas wizyty w gabinecie stomatologicznym do niezbędnego minimum. Stosujemy materiały najwyższej jakości oraz najnowocześniejsze metody leczenia oparte na aktualnej wiedzy medycznej. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych pacjentów.

Serdecznie zapraszamy,
Hanna i Dawid Ozimek


Zakres naszych usług

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w Oleśnicy, w którym świadczymy usługi z zakresu wielu dziedzin stomatologii, poczynając od stomatologii zachowawczej, przez periodontologię, a kończąc na chirurgii stomatologicznej i protetyce.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą, dzięki czemu możemy zapewnić pełnozakresową diagnostykę, pozwalającą na zaplanowanie leczenia stomatologicznego i przewidzenie jego efektów. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów z zastosowaniem mikroskopów, w tym w leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Wykonujemy zabiegi stomatologii estetycznej, których celem jest troska o zdrowy i pięknych uśmiech, w tym wybielanie zębów oraz zakładanie licówek, koron czy mostów porcelanowych. Podejmujemy się przeprowadzania skomplikowanych zabiegów chirurgicznych, takich jak: usuwanie zębów zatrzymanych, resekcja zęba oraz wiele innych. Uzupełnieniem zakresu działalności naszej praktyki stomatologicznej są zabiegi wszczepiania implantów zębowych. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowych informacji!

 

Stomatologia estetyczna leczenie pod mikroskopem Leczenie Kanałowe Stomatologia zachowawcza Profilaktyka Diagnostyka
Stomatologia dziecięca Protetyka Chirurgia stomatologiczna Ortodoncja Implanty Periodontologia

 

Galeria zdjęć

SUL8172
SUL8250
SUL8263
SUL8252
SUL8276
SUL8278
SUL8285
SUL8299
SUL8289
SUL8309


Gabinet stomatologiczny w Oleśnicy – kontakt

Szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, periodontologii, a także chirurgii stomatologicznej i protetyki oferuje gabinet stomatologii mikroskopowej mieszczący się w Oleśnicy. Jeśli chcą Państwo umówić na wizytę u dentysty, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

 


 

Stomatologia mikroskopowa
Hanna i Dawid Ozimek
ul. Św.Jadwigi 11/3 ( 1 piętro), 56-400 Oleśnica
tel. +48 695 751 412 , kontakt@mikrostoma.pl


2016 - Stomatologia mikroskopowa. realizacja: agencja 3motion

     

Polityka prywatności