logo
facebook   googleplus

facebook   googleplus

IMPLANTY

implantyImplanty zębowe są swojego rodzaju sztucznymi korzeniami, dzięki którym jest możliwa odbudowa korony zębów. Obecnie są najskuteczniejszą metodą uzupełniania protetycznego. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że zapewniają pacjentom pełen komfort użytkowania zarówno fizyczny, jak i psychiczny, a ponadto uwalniają od uczucia skrępowania, jakie towarzyszy noszeniu innych wypełnień protetycznych. Estetyka wypełnienia z zastosowaniem implantu przewyższa konwencjonalne rozwiązania. Imponująca jest również trwałość implantów.

Leczenie implantologiczne w naszym gabinecie stomatologicznym możemy podzielić na dwa etapy. Pierwszy z nich to zabieg chirurgii stomatologicznej, podczas którego chirurg stomatolog wprowadza do kości implanty przy zastosowaniu miejscowego znieczulenia. Zabieg jest bezbolesny, a przy tym mniej inwazyjny niż choćby skomplikowane usuwanie zęba. Po tym następuje proces osteointegracji, czyli łączenia się implantu z kością, który zajmuje od 3 do 6 miesięcy. Drugi z etapów to leczenie protetyczne, obejmujące wykonanie koron lub mostów.


Gabinet stomatologiczny w Oleśnicy – kontakt

Szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, periodontologii, a także chirurgii stomatologicznej i protetyki oferuje gabinet stomatologii mikroskopowej mieszczący się w Oleśnicy. Jeśli chcą Państwo umówić na wizytę u dentysty, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

 


 

Stomatologia mikroskopowa
Hanna i Dawid Ozimek
ul. Św.Jadwigi 11/3 ( 1 piętro), 56-400 Oleśnica
tel. +48 695 751 412 , kontakt@mikrostoma.pl


2016 - Stomatologia mikroskopowa. realizacja: agencja 3motion

     

Polityka prywatności