logo
facebook   googleplus

facebook   googleplus

Stomatologia dziecięca

stomatologiadziecięcaStomatologia dziecięca jest dziedziną poświęconą trosce o zdrowy uśmiech najmłodszych pacjentów. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne są pierwsze wizyty dziecka w gabinecie i jak ogromny wpływ mają na dalszy proces leczenia. Do potrzeb naszych najmłodszych Pacjentów podchodzimy z dużą cierpliwością i wyrozumiałością. Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie było bezbolesne, w tym celu stosujemy specjalne żele przed wprowadzeniem igły. Dążymy do tego, aby zainteresować dzieci tym, co dzieje się w gabinecie – stomatolog dziecięcy proponuje swoim małych pacjentom, aby sami wybrali kolorowe wypełnienia do zębów mlecznych.

Wychodzimy z założenia, że im więcej uwagi poświęcimy profilaktyce, tym przyjemniejsze będą późniejsze wizyty w gabinecie stomatologicznym. Z tego powodu wykonujemy zabiegi profilaktyczne, np. lakierowanie zębów fluorem celem wzmocnienia szkliwa oraz lakowanie bruzd celem zabezpieczenia zębów przed próchnicą. Chcemy, aby dzieci wychodziły z naszego gabinetu zadowolone i ze zdrowym uśmiechem.


Gabinet stomatologiczny w Oleśnicy – kontakt

Szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, periodontologii, a także chirurgii stomatologicznej i protetyki oferuje gabinet stomatologii mikroskopowej mieszczący się w Oleśnicy. Jeśli chcą Państwo umówić na wizytę u dentysty, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

 


 

Stomatologia mikroskopowa
Hanna i Dawid Ozimek
ul. Św.Jadwigi 11/3 ( 1 piętro), 56-400 Oleśnica
tel. +48 695 751 412 , kontakt@mikrostoma.pl


2016 - Stomatologia mikroskopowa. realizacja: agencja 3motion

     

Polityka prywatności