logo
facebook   googleplus

facebook   googleplus

ORTODONCJA

ortodoncjaW ramach świadczonych usług z zakresu ortodoncji zajmujemy się leczeniem wad zgryzu i wyrównywaniem nieprawidłowo stojących zębów. Leczenie ortodontyczne proponujemy dzieciom, osobom młodych, jak i dojrzałym, wszystkim tym, którzy pragną cieszyć się idealnym uśmiechem.

Ortodoncja jest prężnie rozwijającą się dziedziną stomatologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać aparat ortodontyczny odpowiedni dla danego pacjenta. Aparaty ortodontyczne dobieramy zależnie od wady zgryzu i indywidualnych wymagań, a także opierając na wiedzy i najnowszych rozwiązań z zakresu tej dyscypliny stomatologicznej. Stosując leczenie aparatami stałymi, korzystamy z różnorodnych systemów znaków oraz kilku typów aparatów estetycznych. Ponadto korzystamy z tradycyjnych aparatów metalowych.


Gabinet stomatologiczny w Oleśnicy – kontakt

Szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, periodontologii, a także chirurgii stomatologicznej i protetyki oferuje gabinet stomatologii mikroskopowej mieszczący się w Oleśnicy. Jeśli chcą Państwo umówić na wizytę u dentysty, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

 


 

Stomatologia mikroskopowa
Hanna i Dawid Ozimek
ul. Św.Jadwigi 11/3 ( 1 piętro), 56-400 Oleśnica
tel. +48 695 751 412 , kontakt@mikrostoma.pl


2016 - Stomatologia mikroskopowa. realizacja: agencja 3motion

     

Polityka prywatności