logo
facebook   googleplus

facebook   googleplus

Protetyka

W zakresie działalności naszego gabinetu stomatologicznego mieści się świadczenie usług z zakresu protetyki, polegających na odbudowie utraconych tkanek zęba oraz uzupełnianiu pojedynczych i mnogich braków zębowych. Nawet pojedyncze braki zębowe są przyczyną, dla której jest konieczne podjęcie leczenie protetycznego. Utrata zęba pociąga za sobą konsekwencje, może powodować przesuwanie się zębów sąsiednich, wydłużanie się zęba przeciwstawnego czy zanik kości. W efekcie może dojść do utraty kolejnych zębów. Braki w uzębieniu mają wpływ na pracę stawów skroniowo-żuchwowych i mogą powodować bóle głowy w okolicach skroni. Wszystko to pogarsza też estetykę uśmiechu.

W naszym gabinecie wykonujemy uzupełnienie stałe odbudowujące utracone tkanki zęba (inlay, onlay itp.) bądź odbudowujące utracone zęby (korony, mosty). Protetyk wykonuje ponadto uzupełnienia oparte na implantach i różnego rodzaju protezach.


Gabinet stomatologiczny w Oleśnicy – kontakt

Szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, periodontologii, a także chirurgii stomatologicznej i protetyki oferuje gabinet stomatologii mikroskopowej mieszczący się w Oleśnicy. Jeśli chcą Państwo umówić na wizytę u dentysty, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej.

 


 

Stomatologia mikroskopowa
Hanna i Dawid Ozimek
ul. Św.Jadwigi 11/3 ( 1 piętro), 56-400 Oleśnica
tel. +48 695 751 412 , kontakt@mikrostoma.pl


2016 - Stomatologia mikroskopowa. realizacja: agencja 3motion

     

Polityka prywatności